Sestdiena, 26.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, pievēršot mūsu uzmanību ģimenes tradīcijām.  Turpinās Pilnmēness ietekme un tikai no mums pašiem atkarīgs kādam noskaņojumam pakļausimies, kam dosim priekšroku. Dienas pirmajā pusē emocionālais fons tāds saspringts, iespējami pēkšņi dusmu uzplūdi, neparedzamas situācijas.  Labāk izvairīties no vietām, kurās pulcējas daudz cilvēku, kā arī tumšām un drūmām ielām.  Uz pēcpusdienu jau jutīsimies daudz labāk. Lai gan joprojām būsim ļoti jūtīgi pret apkārt notiekošo, tomēr labprāt tiksimies ar draugiem, rīkosim saviesīgus vakarus un būsim atvēri redzesloka paplašināšanai.

Ēdienkartē dosim priekšroku tradicionālai maltītei. Labprāt gatavosim paši mūsu vismīļākos ēdienus. Tas ir arī labs veids kā izrādīt savas rūpes un gādību par sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!