Sestdiena, 19.decembris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Auna zīmē, piešķirot mums papildus aktivitāti, enerģiju un vēlmi darboties. Kļūstam impulsīvāki, nekā parasti, visam jābūt gatavam tūlīt un tagad. Būsim vairāk gatavi darboties paši un realizēt savus plānus, nekā sadarboties ar citiem. Tomēr labi veiksies plānotie darbi, sadarbība ar valsts institūcijām, priekšniekiem un vecākiem cilvēkiem. Spēsim labi izprast likumus un tradīcijas, vismaz centīsimies tās respektēt. Jo tuvāk vakaram, jo neiecietīgāki kļūsim, gribēsim strīdēties un pierādīt savu taisnību. Lielas iespējas sarunāt to, ko vēlāk nožēlosim, tādēļ ieteikums tiem, kas nezina kur likt savu enerģiju ir – nodarboties ar sportu.

Ēdienkartē priekšroku dosim ātri pagatavojamiem ēdieniem, nebūs pacietības ilgi gaidīt un stāvēt pie plīts. Labprātāk izvēlēsimies ceptu, nevis vārītu ēdienu, un pievienosim tam asas garšvielas. Ieteicams ievērot piesardzību virtuvē, jo steigā varam savainoties ar kaut ko karstu vai asu. Ko darīt? Zinot šo, jācenšas izvairīties no steigas un jāpiedomā pie drošības, darot jebkuru darbu.

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!