Sestdiena, 12.decembris

Šodien Mēness jau dosies cauri Mežāža zīmei, liekot mums vairāk uzmanības pievērst dzīves praktiskajai pusei. Kļūsim mazliet konservatīvāki un labprāt iekļausimies pieņemtajos standartos. Labi veiksies tiem, kuri visu būs saplānojuši un ievēros šos plānus. Lai gan šodien nebūsim pārāk runīgi, tomēr labi spēsim noformulēt savas domas, atrast pareizos vārdus. Veiksies arī rakstu darbi un radošās izteiksmes veidi, jo pastiprināsies iztēle. Ja plānoti kādi pirkumi, tad šodien ir piemērota diena, lai tos izdarītu. Kopumā dienai ir labvēlīgs emocionālais fons, kad spēsim paveikt visas mums svarīgās liets. Varam tikties ar draugiem, kā arī doties ciemos.

Ēdienkartē nebūsim īpaši izvēlīgi. Būsim pat diezgan askētiski, labi veiksies tiem, kuri ievēro kādu diētu vai režīmu, uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!