Pirmdiena, 28.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē, vedinot mūsu domas uz dažādām izklaidēm. Gribēsim izbaudīt svētku noskaņojumu, prožektoru gaismas un justies nedaudz kā uz skatuves. Ja mums ir ar ko lepoties, tad vēlēsimies, lai šodien noteikti tas tiek pamanīts. Būsim romantiski noskaņoti un gatavi mīļotajai/mīļotajam kaut zvaigznes no debesīm nonest. Ģimenes cilvēki, savukārt, pastiprinātu uzmanību veltīs saviem bērniem un viņu vajadzībām, lutināsim tos kā nu varam un mākam. Pratīsim novērtēt gan ģimenes tradīcijas, gan harmoniski uztvert arī visu jauno un progresīvo.

Ēdienkartē svarīgi būs, lai tas, ko ēdam, tiek pagatavots ar mīlestību. Gaidīsim īpašu attieksmi, bet būsim gatavi arī paši to parādīt. Lai mums visiem ir ko mīlēt un ir kas mīl!

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!