Pirmdiena, 21.decembris

Šodien Mēness jau ceļos cauri Vērša zīmei, padarot mūs lēnīgākus un apdomīgākus, nekā iepriekš. Liela nozīme tiks piešķirta ērtībām un tam kā pratīsim iekārtoties. Svarīga kļūst mūsu labsajūta, jo Mēness caur Vērša zīmi īpašu vietu piešķir dzīves baudām – garšīgi paēst, labi izskatīties, sajust patīkamas smaržas, izbaudīt harmonisku un patīkamu telpu, kā arī ķermeniskos priekus. Šodien vairāk vēlēsimies palutināt sevi – nopirkt jaunu apģērbu vai apmeklēt skaistumkopšanas salonu, apmeklēt SPA vai masāžu vai darīt jebko citu, kas sagādā mums baudu. Dienas kopējais emocionālais fons ir harmonisks, labi strādās intuīcija un radošā iztēle, labi spēsim savas sajūtas noformulēt vārdos, tādēļ varam nodoties rakstu darbiem. Spēsim arī panākt savu tādā harmoniskā veidā, zināsim kad runāt un kad – paklusēt.

Ēdienkartē izvēlēsimies to, kas garšo tieši mums. Priekšroku dosim tam, ko saucam par kārtīgu ēdienu. Arī pašiem pietiks pacietības ilgāk pastāvēt pie plīts un pievērsties rūpīgai ēdiena gatavošanai.

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!