Pirmdiena, 14.decembris

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl pavadīs konservatīvajā Mežāža zīmē, bet no plkst 14:59 pāries draudzīgajā un brīvību mīlošajā Ūdensvīra zīmē. Diena kopumā prasa jau iesākto darbu pabeigšanu un jaunus darbus šodien labāk nesākt, vien plānot. Čika laiks ir līdz plkst. 14:59, bet arī pēc šī laika Mēness vēl ilgu laiku atradīsies brīvsolī, tādēļ ikdienas rutinēto darbu darīšana attiecas uz visu dienu. Daudzas lietas var kavēties un risināties lēnāk, nekā gribētos. Varam arī paši nebūt tik veicīgi kā parasti un mums var šķist, ka viss velkas pārāk ilgi. Tomēr, pacietīgākajiem šī ir lieliska diena, kurā darīt jau ieplānotos darbus un mierīgi, bet stresa pievērsties visam vajadzīgajam. Daži risinās jautājumus ar valsts iestādēm, kamēr citi uzklausīs vecāku cilvēku padomus vai tiksies ar priekšniecību.

Pēc plkst. 14:49 būsim jau atvērtāki visam jaunajam. Labprāt tiksimies ar draugiem, kā arī uzņemsimies kādus papildus sabiedriskos pienākumus.

Ēdienkartē būsim konservatīvi, labas iespējas ieturēt diētu vai kādu citu ēšanas režīmu. Būsim askētiskāki nekā parasti un dosim priekšroku pārbaudītām vērtībām.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!