Piektdiena, 4.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē. Papildus uzmanību pievērsīsim tīrībai un kārtībai un labi pamanīsim, ko vēl vajadzētu uzlabot. Jaunavas enerģijas liek priecāties par dzīves praktiskajām lietām un laime ir sīkumos, detaļās. Spēsim pamanīt tos mazos, nepieciešamos darbiņus, kas spēj padarīt mūsu ikdienu ērtāku, piem., sakārtot kādu plauktu, ieeļļot durvis, iztīrīt dokumentu mapes u.t.t. Šodien jo īpaši vēlēsimies redzēt savu darbu praktisko rezultātu. Tomēr, joprojām jāpiedomā pie vārdiem, kurus lietojam, jo dažiem tie var izskanēt pārāk emocionāli. Ja gribam izteikt aizrādījumu, tad jāpiedomā, lai tas izskan lietišķi un bez personīgiem aizvainojumiem.

Ēdienkartē pievērsīsim īpašu uzmanību sabalansētam uzturam, jo Mēness caur Jaunavas zīmi vēlas visu klasificēt un strukturēt. Varam uzsākt jaunu diētu. Labi derēs zāļu tējas, tai skaitā ķimeņu, jo vājā vieta – kuņģis un zarnu trakta sistēma. Patiks visu rēķināt, jo taupībai būs liela nozīme.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!