Piektdiena, 25.decembris

No plkst 7:27 Mēness pāriet Vēža zīmē, kas ir viena no tā labākajām pozīcijām. Ir Pilnmēness (precīzs aspekts plkst. 13:12), kas visā krāšņumā izgaismo ģimenes tradīcijas, nepieciešamību būt kopā, rūpēties un gādāt vienam par otru. Šis ir visīstākais ģimenes kopā būšanas laiks, ģimenes svētki. Labi strādā intuīcija un sajūtas, spējam iejusties otra noskaņojumā, uztvert īsto brīdi kad runāt, atbalstīt un piedāvāt savu palīdzību. Liela loma ir tradīcijām, piederības sajūtai.

Ēdienkartē katrs no mums var atrast ko tādu, ko spēj pagatavot ar prieku, jo Mēness caur Vēža zīmi pat vislielāko neprašu var padarīt par pavāru 🙂 Vislabāk šodien baudīt to, pie kā esam pieraduši, nekādi eksperimenti nav ieteicami. Savu mīlestību un rūpes par ģimeni vislabāk spēsim izrādīt tieši ar gardu maltīti. Lai  mums visiem gaišs un prieka pilns šis laiks!

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!