Piektdiena, 18.decembris

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Zivju zīmē (tikai pirms pusnakts pārejot Auna zīmē). Šodienas emocionālais fons ir saspringts, nervozs. Tā kā Mēness caur Zivju zīmi piešķir mums paaugstinātu jūtību un spēju intuitīvi uztvert sarunu biedru, tad nesaskaņas uztversim sakāpināti un daudz ko šodien pārspīlēsim (kā pozitīvo tā negatīvo). Iespējams, varam sagaidīt no citiem pārāk daudz (lolot ilūzijas), bet, varbūt paši būsim tie, kas par daudz ir sasolījuši un tagad nevar izpildīt. Tā kā 17:13 aizsākas 2. Mēness ceturksnis, tad šodien iekšējās vēlmes un sajūtas var būt konfliktā ar ārējo situāciju. Ko ar to visu tagad darīt? Palīdzēs visa veida mākslinieciskie darbi, kā arī radoša pieeja situāciju risināšanā. Centīsimies noķert to robežu, kur mūsu atsaucība ir vajadzīga un kur – sākas pārspīlējumi.

Kā jau pie Mēness fāžu maiņas plkst. 17:13, iespējama palielināta apetīte. Tie, kuri ievēro atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm, “neēdamais” laiks ir 6h pirms un pēc plkst 17:13.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!