Piektdiena, 11.decembris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, un plkst. 12:29 sākas Jauns Mēness cikls Strēlnieka zīmē. Kā jau dienā, kad sākas jaunais Mēness cikls, mēs visus darbus vēl tikai plānojam, sakārtojam domas, vizualizējam notikumus. Varam arī sastādīt savu vēlmju sarakstu šim periodam , jo Jaunmēness laikā tam tiek piešķirta attīstības un izaugsmes veiksme. Rakstīt varam par jebkuru sev aktuālu jautājumu, bet vēl labāk, ja tie saskan ar Strēlnieka zīmes enerģiju – redzesloka paplašināšana, augstākā izglītība, ārzemju ceļojumi, ticības jautājumi, mūsu cerības un ilgas, mūsu ideāli. Varam vēlēties saņemt labu padomu vai paši kļūt par skolotāju un padomdevēju. Varam vēlēties sakārtot juridiskos jautājumus, jo Strēlnieka enerģijas ir saistītas ar sociāli pareizu rīcību. Tomēr, dažkārt šajā laikā varam kļūt pārāk optimistiski, tādēļ nepievērst uzmanību kādiem būtiskiem sīkumiem. Mēness caur Strēlnieka zīmi ir ir iedvesmas un aizrautības pilns un tic labvēlīgam iznākumam, pat pārāk. Šodien mūs aizraus progresīvas idejas un vēlme visu uzlabot un modernizēt. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar modernajām tehnoloģijām, internetu.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu. Kā jau uz Mēness fāžu maiņām, vatētu būt palielināta apetīte. Tie, kas ievēro atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm, tad neēdamais laiks ir no plkst. 00:29 naktī (šonakt) līdz 00:29 rītdienas naktij, jeb 12h pirms un pēc Jaunmēness iestāšanās.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!