Otrdiena, 8.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Skorpiona zīmē, liekot mums sakopot spēkus un koncentrēties uz pašu galveno. Kļūstam mazliet aizdomīgi, lai gan varam uzticēties, tomēr visu kontrolējam un pārbaudam. Tā kā Skorpiona zīme pārvalda svešu resursu izmantošanu, tad spēsim darbus deleģēt citiem un vēlāk pieprasīt atskaiti par padarīto. Daži pieņems izaicinājumu padarīt ko tādu, ko citi nespēj, pārvarēt kādas grūtības. Un Mēness caur Skorpiona zīmi neļauj mums padoties, bet gan liek iet līdz galam. Dažiem aktualizēsies kādi jautājumi saistībā ar kredītiem un apdrošināšanu, atdodiet parādus un netaisiet jaunus.

Mēness ir pavisam sadilis un pēc pāris dienām jau sāksies jauns Mēness cikls, tādēļ šis ir labs laiks, lai uzsāktu jaunu diētu vai organisma attīrīšanās kūri, jo Skorpiona enerģijas dabiskā veidā stiprina mūsu gribu kaut ko paveikt, pārvarēt grūtības. Dilstošais Mēness ļaus ātrāk saskatīt rezultātu, jo dabiskā veidā sekmē atbrīvošanos no visa liekā.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!