Otrdiena, 30.decembris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, rosinot visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem. Uz visu raudzīsimies vairāk no praktiskā skatu punkta, lielāku uzmanību pievērsīsim tieši niansēm, detaļām. Šodien gan vairāk redzēsim skabargu cita acī un būsim diezgan prasīgi, tomēr mums pašiem nepatiks, ja citi mūs sauks pie kārtības. Viena liela daļa no mums labāk jutīsies, ja varēs strādāt vienatnē un centīsies norobežoties. Patiesībā tas var nozīmēt arī to, ka citu emociju izpausmes mums var traucēt vai likt justies neērti. Mums var pārmest emocionālu vēsumu. Bet tie, kas pēc dabas ir darītāji, varēs justies gandarīti, jo radošais pacēlums būs diezgan augsts un spēsim šodien daudz ko mainīt gan sevī, gan apkārtējos. Rosīga diena, kad būsim spējīgi vai kalnus gāzt.

Ēdienkartē mums būs svarīgi lietot sabalansētu pārtiku. Labs laiks, lai uzsāktu jaunu diētu vai ēšanas režīmu, jo Mēness caur Jaunavas zīmi mūsu uzmanību pastiprināti pievērš šim jautājumam. Daži pievērsīs īpašu uzmanību higiēnas jautājumiem virtuvē. Joprojām vajadzētu atturēties no alkohola lietošanas.

—————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!