Otrdiena, 22.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē. Dienas kopējais fons ir harmonisks, labi veiksies visas veida sarunas, lai gan vēlēsimies manipulēt ar vārdiem. Labprāt mācīsimies ko jaunu, pieņemsim un sniegsim padomus, kā arī kontaktēsimies ar ārzemēm un ārzemniekiem. Lai gan mūs būs grūti izsist no sliedēm, jo Mēness caur Vērša zīmi ir ļoti stabils, tomēr, ja reiz kādam tas izdosies, tad grūti būs novilkt robežu starp saviem pārdzīvojumiem un svešiem. Ļoti vēlēsimies palīdzēt un rūpēties, tomēr dažkārt mums jāsaprot, ka nevaram izdzīvot citu dzīves viņu vietā un pasargāt no visa ļaunā, ja otrs pats to nemaz nevēlas.

Ēdienkartē izvēlēsimies ko tādu, lai varētu izbaudīt katru kumosu. Par apetīti sūdzēties nevarēsim. Būsim pacietīgi arī maltītes gatavošanā, un šodien pie plīts var stāties pat tie, kas ikdienā šo pienākumu labprāt uztic citiem.

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!