Otrdiena, 15.decembris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, lielāku uzmanību pievēršot notikumiem sabiedrībā, sociālajām lietām. Varam uzņemties kādus papildus sabiedriskos pienākumus, sākot ar fonda naudas vākšanu bērnam skolā un beidzot ar pasākuma organizēšanu savam kolektīvam. Liela nozīme tiek veltīta draugiem un draudzībai, te nepastāv kāda cilvēka izcelšana pārējo vidū, bet gan kopā būšanas prieks un katra tiesības būt tādam, kāds viņš ir. Mēness šīs dienas laikā mūs apveltīs ar dažādām emocijām. Pratīsim saskatīt gan to, ko vajadzētu uzlabot, gan arī saglabāt to, kam ir jau pārbaudīta vērtība. Pratīsim gan respektēt ierasto kārtību, gan ieviest nepieciešamās izmaiņas. Šī ir diena, kad savu enerģiju pratīsim virzīt pareizā gultnē un daudz ko padarīsim. Vienīgi tie, kuri šodien mēģinās pirkt dāvanas, būs vīlušies, jo viss šķitīs pārāk dārgs, vai nebūs iespējams atrast to, ko gribētos.

Ēdienreizes vislabāk ieturēt draugu pulciņā, pie kopīgām sarunām. Varam maltītei pieiet ar tīri zinātnisku interesi, skaitot kalorijas un pētot ēdiena ķīmisko sastāvu.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!