Otrdiena, 1.decembris

lauva1Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē, vairāk uzmanības pievēršot bērniem un mūsu radošajām aktivitātēm. Kļūsim nedaudz azartiskāki nekā parasti, labprāt izrādīsim savus sasniegumus un gaidīsim atbilstošu novērtējumu. Dažus pēkšņi var aizraut kāre uz izklaidēm, laimes meklēšanu kazino. Citus pārsteigs pēkšņas radošas idejas, kuras, ja gribēsim, varēsim ietērpt tīri materiālā rezultātā. Patiks šodien iegādātie pirkumi un rotaslietas. Iespējams noslēgt abpusēji izdevīgas vienošanās.

Ēdienkartē vēlēsimies greznu galda noformējumu, sveču gaismu vai vismaz mājienu un kaut ko romantisku. Citi, savukārt, novērtēs, ja pagatavosim viņu mīļākos ēdienus un pasniegsim tos tā, lai sajustu šo īpašo attieksmi.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!