Ceturtdiena, 3.decembris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē un no plkst. 9:40 sākas 4.ceturksnis. Aktualizēsies ikdienas darbu un dienas kārtības jautājumi, varam vēlēties ko mainīt ikdienas darbos un režīmā. Papildus uzmanību veltīsim savai veselībai vai tās profilaksei, kā arī mūsu mājas četrkājainajiem mīluļiem, ja tādi mums ir. Lielāku vērību būs jāvelta saviem vārdiem un izteicieniem, jo pastāv iespējas izteikties vairāk emocionāli, nekā loģiski. Tādēļ derētu piedomāt pie tā, kā tas viss var izskatīties no malas. Tomēr, jo vairāk uz pēcpusdienu, jo labāks kļūs noskaņojums. Daži pievērsīsies ceļojumu plānošanai, kamēr citi – mācību un redzesloka paplašināšanai. Laba sadarbība ar ārzemēm un ārzemniekiem.

Šī ir laba diena, lai uzsāktu jaunu diētu vai kādu attīrīšanās kūri, jo Mēness ir dilstošs un labāk visu lieko izvada no organisma. Tā kā Mēness fāzes mainās plkst 9:40, tad “neēdamās” stundas attiecīgi ir 6h pirms un pēc šī laika. Dažiem iespējama paaugstināta apetīte.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!