Ceturtdiena, 24.decembris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Dvīņu zīmē, rosinot mūs uz aktīvu komunikāciju ar apkārtējiem. Ļoti vēlēsimies uzzināt ko jaunu, svarīgi būs, lai mums ir interesanti. Būsim spējīgi darīt daudzas lietas vienlaicīgi un paralēli, pastāv risks līdz galam nepaveikt neko 🙂 Toties būsim šo to uzzinājuši, kaut ko mazdrusciņ padarījuši, visur pabijuši, ar visiem aprunājušies. Bērni šajās dienās būs īsti kāpēcīši, visu gribēs zināt. Mazākie var būt īpaši jāpieskata un, pa ielu ejot, noteikti jātur pie rokas, jo aiz intereses var aizklejot paši savā virzienā, nemanot, kur paliek vecāki. Lai gan šīs ir izzināšanas dienas, tomēr svešus padomus nevēlēsimies pieņemt, kā arī nevedīsies sarunas ar ārzemēm un ārzemniekiem.

Par apetīti sūdzēties nevarēsim, tā būs gana laba, pat pārāk. Tomēr, ja mums apkārt risināsies interesanti un aizraujoši notikumi, tad uz mirkli par ēšanu varam arī aizmirst. Lai mums visiem gaišs un priecīgs šis Ziemassvētku laiks!

——————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!