Ceturtdiena, 17.decembris

Visas dienas garumā Mēness pavadīs jūtīgajā un emocionālajā Zivju zīmē, lielāku uzmanību pievēršot sajūtu pasaulei. Labi spēsim uztvert citu noskaņojumu, saprast tādā zemapziņa līmenī. Labi darbosies intuīcija, kā arī spēsim savas sajūtas noformulēt vārdos. Tomēr pārāk liela emocionalitāte un jūtīgums var traucēt mums pašiem, ja nespēsim novilkt robežu starp citu problēmām un savu dzīvi. Augstais empātijas līmenis var neļaut aprobežoties ar padomu vien, bet iesaistīties tik ļoti, it kā tas skartu tikai mūs pašus. Palīdzēt var atziņa, ka mēs nevaram izdzīvot citu dzīves viņu vietā un atturēt no visām kļūdām. Daži gan labprāt mūs izmantos un ļaus visu atrisināt viņu vietā.

Lai vai kā, šī ir laba diena dāvanu iegādei, draudzības stiprināšanai un saviesīgām sarunām. Labi veiksies organizatoriskie jautājumi, vienīgi jābalstās ne tikai uz intuīciju, bet arī faktiem, jo pastāv liela iespēja, ka izdarīsim pārāk daudz pieņēmumu.

Ēdienkartē varam arī nezināt ko īsti vēlamies. Mēnesim caur Zivju zīmi ir tendence mūs pievērst bohēmiskām izklaidēm.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!