Ceturtdiena, 10.decembris

Šodien Mēness jau dosies cauri Strēlnieka zīmei, cenšoties mūs padarīt mazliet optimistiskākus nekā parasti. Rit pēdējā Mēness diena, enerģijas ir pavisam maz, un mūsu galvenais uzdevums ir savilkt kopsavilkumu par šajā Mēness ciklā paveikto un sasniegto, lai varētu izdarīt secinājumus un rīt, 11.decembrī plkst 12:29 (kad sāksies jaunais Mēness cikls) varētu sēsties pie jauna vēlmju saraksta veidošanas nākamajam Mēness ciklam. Bet šodien, šodien vēl tikai sakārtojam un apkopojam. Daži var kavēties ilūzijās, kamēr citi būs Strēlnieka enerģijām neatbilstošā pesimistiski pelēkā noskaņojumā. Tomēr praktiskāk noskaņotajiem izdosies atsijāt graudus no pelavām un pārāk tos mākoņus nestumdīt. Daži var būt pavisam revolucionāri noskaņoti un gatavi traukties pretim visam jaunajam un progresīvajam jebkurā mirklī. Kopumā ņemot, šī būs tāda praktiskās sapņošanas diena, kad no visiem mūsu sapņiem atlasīsim tos, kuri reāli jau tagad ir pielietojami.

Arī ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu. Tā kā Strēlnieks ir uguns stihijas pārstāvis, tad varam vēlēties maltītei pievienot asas garšvielas, ēst vairāk ceptu (nekā vārītu) un karstu, ātri pagatavojamu ēdienu.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!