Trešdiena, 4.novembris

lauva2Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē. Šodiena vairāk piemērota jau iesākto darbu pabeigšanai un ikdienas darbu turpināšanai, bet jaunus darbus labāk uzsākt rīt. Tomēr, tas neattiecas uz neatliekamiem un neplānotiem darbiem, kuri prasa tūlītēju risinājumu. Lauvas zīme kā mīlestības un romantisko jūtu aizbildne pievērsīs mūsu uzmanību attiecību tematikai, liekot mums izcelties un “paspīdēt” uz apkārtējo fona. Varam aicināt mīļoto uz romantisku tikšanos, kā arī apmeklēt vietas, kurās nepieciešams uzposties piem., teātri vai kādu balli. Kļūsim mazliet azartiskāki un labi veiksies arī dažādi radošie projekti.

Ja gatavosim paši, tad izvēlēsimies tās receptes, par kurām varam saņemt uzslavas. Labprāt izmantosim sveces, kā arī tādus galda piederumus, kas padara tā noformējumu bagātīgāku un atbilstošāku svētku noskaņām.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!