Trešdiena, 25.novembris

versisDienas lielāko daļu Mēness pavadīs Vērša zīmē un mēs jau pamazām sajutīsim Pilnmēness ietekmi (precīzs aspekts 26.nov plkst. 0:44 naktī). Šis laiks izgaismos un akcentēs mūsu emocionālās vajadzības un to, ko mēs jūtam, pretstatā tam, ko mēs apzināmies ar prātu un ko patiesībā vajadzētu darīt. Būs jāatrod līdzsvars starp šīm divām lietām.

No plkst 19:16 Mēness pāriet kustīgajā un ziņkārīgajā Dvīņu zīmē, liekot mums vairāk interesēties par apkārt notiekošo. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar skolu un skolēniem, kā arī kursiem. Tomēr šajā Pilnmēness laikā dažiem šīs informācijas būs vai nu par daudz vai par maz, būs grūti to apstrādāt un iespējami arī pārpratumi. Arī vadot transportu, jāievēro piesardzība un visi noteikumi.

Kā jau Pilnmēness laikā iespējama palielināta apetīte. Tie, kuri ievēro atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm, atslodzes laiks ir no 25.nov plkst 12:44-26.nov plkst 12:44.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!