Trešdiena, 11.novembris

skorpions2Visas dienas garumā Mēness pavadīs Skorpiona zīmē, pievēršot mūsu uzmanību vajadzībai ko mainīt vai pārveidot. Dienas lielāko daļu – vecs Mēness, bet no plkst. 19:47 – Jauns Mēness. Šis Jaunmēness laiks ir labvēlīgs savu vēlmju rakstīšanai un noformulēšanai, mēs sūtam savas vēlmes kosmosam un (kā jau pie augoša mēness) gaidām, kad tās augs un attīstīsies. Zvaigznes sola labvēlību prasmē savas vēlmes formulēt skaidri un saprotami. Labi sapratīsimies ar  apkārtējiem un labi uztversim visu jauno. Skorpiona enerģijas piešķirs dienai rakstura stingrību un gribasspēku, vēlmi izzināt noslēpumaino, kā arī spēju pārveidot to, kas jau morāli novecojis. Skorpions ir kā Fēnikss no pelniem, kas pieceļas un iet uz priekšu, spēj atjaunoties arī pēc pilnīgas sagrāves, tādēļ piešķir mums izturību un neatlaidību. Tā ir arī citu resursu (tai skaitā naudas) pārvaldīšana un izmantošana, tādēļ vēlmes varam rakstīt arī par kredītiem (gan ņemšanu, gan atdošanu). Atcerēsimies, ka svarīgi ir vēlmes attiecināt uz to, ko varam ietekmēt. Nebūs pareizi, ja vēlēsimies, piem.: “Lai viņš/viņa dara to………”, tā vietā varam rakstīt:”Vēlos rast pareizos vārdus un idejas, lai spētu ietekmēt/mainīt……” Skorpions pārvalda arī tādas tēmas kā vara (tās pareiza vai nepareiza izmantošana), sekss un transformācija. Attiecīgi varam padomāt ko šajā ziņā vēlamies mainīt, pārveidot, dažādot.

Kā jau pie Mēness fāžu maiņas varam izjust palielinātu apetīti, tādēļ arī “neēdamais laiks” ir 12h pirms un 12h pēc fāžu maiņas. Vēlēsimies ēdienu ar izteiktu garšu, kaut ko eksotisku vai garšvielām bagātu.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!