Svētdiena, 8.novembrī

svari2Visas dienas garumā Mēness pavadīs Svaru zīmē, lielāku uzmanību pievēršot savstarpējām attiecībām. Vēlēsimies visu saskaņot un sakārtot tā, lai visiem būtu ērti un komfortabli. Priekšplānā izvirzās diplomātija un mierīga jautājumu risināšana. Šī nav diena, kuru pavadīt vienatnē. Būs vēlēšanās darīt visu kopā, mīļi un saskanīgi, jo dalīts prieks ir dubults prieks. Rīta pusē diena būs mierīgāka, tomēr dienas otrajā pusē fona režīmā varam izjust zināmu spriedzi, satraukumu. Tāpat arī nevajadzētu apmeklēt vietas, kurās mēdz pulcēties daudz cilvēku. Saasinās instinkti.

Arī ēdienkartē vēlēsimies visu saskaņot, lai būtu gaumīgi un estētiski. Svarīgs būs maltītes izskats un noformējums. Var būt vēlēšanās pusdienot ārpus mājas kādā kafejnīcā vai restorānā.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!