Svētdiena, 29.novembris

vezis2Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, aicinot mūs vairāk pievērsties ģimenes un mājas lietām. Ja ir plānoti kādi darbi, tad labāk tos padarīt līdz plkst 14:46, jo pēc tam sākas čika laiks. Tas gan nenozīmē, ka pēc šī laika nevaram darīt neko, jo tas vairāk attiecas uz jaunu darbu uzsākšanu. Kas attiecas uz iesāktajām lietām un ikdienas mājas soli – varam mierīgi turpināt darīt iesākto. Kopumā diena lieliski piemērota atpūtai kopā ar ģimeni. Labi pieņemsim visu jauno un varam saņemt vērtīgu padomu. Tomēr pirkumiem gan diena nav īpaši piemērota, jo tie šķitīs pārāk dārgi, tiks nolikti kaktā un aizmirsti, vai izrādīsies nederīgi. Tā kā Mēness caur Vēža zīmi pievērš mūsu uzmanību rūpēm un gādībai, tad šodien ir jāpiedomā vai labu gribot, nemēģinām citu problēmas pārāk daudz paņemt sev. Mēs varam palīdzēt, tomēr atceroties, ka nevaram dzīvot citu dzīves un problēmas viņu vietā.

Ēdienkartē izvēlēsimies ko pierastu, kas mums garšo. Pieturēsimies pie ierastā ēšanas ritma, jo vājā vieta šodien – kuņģis. Eksperimentiem ar ēdienu atstāsim citas dienas.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!