Svētdiena, 22.novembris

auns2Visas diena garumā Mēness pavadīs Auna  zīmē, kas ir viena no aktīvākajām un arī nepacietīgākajām zodiaka zīmēm. Visu vajadzēs ātri un tūlīt, gaidīt negribēsim nemaz un piedevām vēl sajutīsim tādu iekšēju nervozu fonu. Diena var izrādīties stresa pilna tiem, kas paši nezina, ko grib. Labs veids, kā nomierināt Auna aktīvās enerģijas un atbrīvoties no nemiera sociāli pieņemamā veidā ir sports. Apmeklējiet baseinu vai sporta zāli, vai kopā ar ģimeni dodieties uz sportiskām aktivitātēm vai atrakcijām pie dabas. Liela iespēja izdarīt spontānus pirkumus, kas vēlāk izrādīsies nederīgi, pārāk dārgi vai nepatiks. Iespējami arī dažādi emocionāli pārspīlējumi tādēļ fiziska sevis nodarbināšana ir ļoti vēlama. Ja ne kā citādi neziniet, kur likt savu enerģiju, tad ķerieties pie pamatīgas mājas tīrīšanas. Nevajadzētu apmeklēt svešas, aizdomīgas un nepazīstamas vietas (īpaši vakarā), kurās mēdz pulcēties daudz cilvēku. Vājā vieta – galva. Iespējams bezmiegs.

Lai gan ēdienkartē gribēsim asām garšvielām un vairāk ceptus nekā vārītus produktus, tomēr pret tādiem kuņģis šodien var sākt protestēt. Iespējamas dedzinošas sajūtas, tādēļ piedomāsim pie organismam draudzīgas pārtikas 🙂

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!