Svētdiena, 15.novembris

mezazisŠodien Mēness jau dosies cauri Mežāža zīmei, liekot mums kļūt nopietnākiem, vēsākiem un konservatīvākiem. Tuvākas būs klasiskās vērtības un dzimtas tradīcijas, tādēļ šajā dienā ir labi apciemot vecvecākus vai kā citādi stiprināt radniecības saites. Mēness caur Mežāža zīmi liek mums kļūt ieturētiem emocionālajā ziņā un neatļauties nekādas vaļības. Lielāku uzmanību pievērsīsim praktiskas dabas jautājumiem un ierastās kārtības uzturēšanai. Lai gan ārēji vēsi, tomēr šodien būsim diezgan uzņēmīgi pret citu emocionālajiem pārdzīvojumiem, tādā veidā kļūstot ievainojami, jo visu uztversim ļoti personīgi. Tas var likt mums norobežoties no spēcīgām emociju izpausmēm, lai pasargātu paši sevi. Rezultātā mums var tikt pārmests vēsums un neiejūtība pat nenojaušot, cik ļoti esam uzņēmīgi. Labi noderēs mierīga pastaiga gar jūru, citi jutīsies labāk, klausoties savu iemīļoto mūziku vai apmeklējot koncertu. Īpaši uz vakarpusi, nevajadzētu staigāt pa tumšām, nepazīstamām vietām, “ķert adrenalīnu” vai kā citādi sevi izaicināt.

Ēdienkartē izvēlēsimies ko klasisku, ierastu. Nebūs nekādas īpašās vēlmes. Šī diena ir labvēlīga diētas ieturētājiem, jo Mežāža enerģijas ļauj stingri pieturēties pie plāna, grafika. Arī uz veikalu ieteicams iet ar pirkumu sarakstu.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!