Svētdiena, 1.novembris

vezis2Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Vēža zīmē, akcentējot ģimenes un mājokļa jautājumus. Mēness caur Vēža zīmi ļauj mums labāk pielāgoties apkārtējai videi un sajust to. Svarīgi ir justies droši un pasargāti, un viena no tādām vietām ir mūsu pašu mājas. Vai nu paši gribēsim izrādīt savas rūpes vai sagaidīsim tās no citiem. Mums nepatiks, ja kādi notikumi jauks mūsu ierasto ritmu un negribēsim ieviest nekādus jauninājumus. Tomēr, tas neattiecas uz ceļojumiem vai jauniem izziņas avotiem (ieviest kaut ko ir viens, bet uzzināt – kas cits). Varam pieteikties kādos kursos, doties ceļojumā vai sazināties ar ārzemēm. Varam izdarīt arī kādu lielāku pirkumu. Daži veltīs laiku aktīvai atpūtai.

Ēdienkartē lietosim mūsu ierastos ēdienus un labprāt cienāsim arī citus. Šodien arī paši neprasmīgākie pavāri var stāties pie plīts, jo Mēness caur Vēža zīmi dod papildus iedvesmu ēdiena gatavošanai.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!