Sestdiena, 7.novembris

svariDienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Jaunavas zīmē un šis laiks piemērots aktīvai darbībai, aktīvai atpūtai un enerģiskai rīcībai. Lieliska diena, lai atbrīvotos no visa liekā, tai skaitā kaitīgajiem ieradumiem.  Spēsim saskatīt skaisto un vērtīgo arī sīkumos un niansēs, kā arī ikdienas ierastajās lietās. Vairāk kā citas dienas pamanīsim netaisnības (ne tāpēc, ka to būtu vairāk) un aktīvi metīsimies aizstāvēt nepatiesi apvainotos.

No plkst 17:15 Mēness pāriet Svaru zīmē un taisnīgumam tiks pievērsta vēl lielāka nozīme. Tā kā labi ritēs tieši plānotie darbi, tad jau iepriekš varam ieplānot skaistu atpūtu, tikšanos ar draugiem vai viesības. Labi sapratīsimies ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī tiem, kuriem ir pieredze jums nepieciešamos jautājumos. Tomēr par visu vairāk gribēsim patīkami atpūsties un izbaudīt šīs brīvdienas skaistā un harmoniskā vidē.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!