Sestdiena, 28.novembris

vezisVisas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, pievēršot mūsu uzmanību jautājumiem, kas saistīti ar ģimeni un mājvietu. Var aktualizēties nekustamā īpašuma lietas, kā arī emocionālas dabas jautājumi.Visvairāk to jutīs Auni, Vēži, Svari un Mežāži, jo Mēness šo zīmju pārstāvjus skars tādā nervozā veidā. Tas var radīt gan impulsīvas, gan pārāk neapdomīgas emocionālās reakcijas, kuras paši vēlāk varam nožēlot, nesaprotot, kas mums “uznācis”. Tomēr, ja sapratīsim, ka dienas emocionālais fons ir saasināts, tad varam šo enerģiju labi ieguldīt fiziskā darbā vai “izlādēt” caur sportu.

Ēdienkartē vēlams izvēlēties pierastus un pazīstamus ēdienus, eksperimentus atstājot citām dienām, jo jūtīgā vieta šodien – kuņģis. Tā kā Mēness Vēža zīmē rada mūsos lielāku vajadzību par kādu rūpēties, tad varam to lieliski darīt, pagatavojot gardu maltīti, ar ko pacienāt savus mīļos.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!