Sestdiena, 14.novembris

strelnieks2Visas dienas garumā Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē. Ja vakardien daži vēl sajuta zināmu drūmumu un vēlmi norobežoties, tad šodien jau skats uz dzīvi būs daudz optimistiskāks. Lai gan jauniem darbiem diena nav piemērota, tomēr lieliski var pabeigt jau iesāktās lietas, turpināt mācīties un apgūt ko jaunu, iepazīt pasauli. Tā kā Strēlnieka zīme saistīta arī ar atpūtu, tad šis ir brīnišķīgs laiks, lai lieliski pavadītu laiku kādā plašākā kompānijā. Izbaudīsim šo dienu! Dabiskais Strēlnieka optimisms mums nāks par labu!

Ēdienkartē nebūsim sīkumaini, nesatrauksimies, ja porcija ir par lielu, labprāt pamēģināsim ko jaunu. Tā kā Strēlnieka zīme ir saistīta ar dāsnumu, tad mīļu prātu cienāsim arī citus un izbaudīsim visu, ko ēdiens var sniegt.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!