Pirmdiena, 9.novembris

svari1Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē. Ir tukšais laiks, kad vislabāk būtu pabeigt jau iesāktos darbus un izvērtēt to, kas vērtējams. Pie jauniem darbiem ķersimies rīt. Tomēr Mēness ir pavisam sadilis, tātad labāk veiksies tieši intelektuālais, nevis fiziskais darbs. Svaru tēma ir attiecības un diplomātija, tātad saskaņojam to, kas skaņojams, vienojamies līdz galam par lietām, kurās iesāktas pārrunas. Svarīgi būs, lai ērti būtu visiem un nevienam netiktu nodarīts pāri, jo Svaru zīme ir par taisnīgumu. Ne par velti varam sajust vēlēšanos mesties strīdā pa vidu kā bezmaksas advokātam.

Ēdienkartē visam jābūt glīti un gaumīgi noformētam. Tas attiecas arī uz galda piederumiem. Vislabāk maltīti ieturēt draudzīgā kompānijā.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!