Pirmdiena, 30.novembris

lauva2Šodien jau Mēness ceļos cauri Lauvas zīmei zemapziņā rosinot vēlēšanos izcelties un pievērst sev uzmanību. Dienas kopējais fons ir harmonisks un īpaši labvēlīgs plānotajiem darbiem un iniciatīvai. Galvenais ir darīt un uzņemties iniciatīvu, labi veiksies arī rakstu darbi, jo spēsim pareizi un skaidri noformulēt domas. No vienas puses Mēness caur Lauvas zīmi rada mīlestības un romantisku noskaņu gaisotni, mudina mūs uz ballītēm un izklaidēm. No otras – šī ir radošās iedvesmas diena, kad labi veiksies visi darbi, kuros jāizmanto svaigas idejas un jauni risinājumu. Māksliniekiem – radošais pacēlums. Tie ,kuru darbība nav saistīta ar mākslu, vairāk pievērsīsies jautājumiem, kas saistīti ar bērniem, viņu vajadzībām.

Ēdienkartē vislabākais būs tas, kas pagatavots tieši mums ar mīlestību. Sarīkojiet romantiskas vakariņas, pievērsiet uzmanību galda noformējumam.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!