Pirmdiena, 23.novembris

auns1Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Auna zīmē, saglabājot lielu aktivitāti. Tomēr līdz plkst 18:25 jaunus darbus labāk neuzsākt, bet vajag pabeigt visu iesākto. Šodien, tāpat kā vakar, dienas emocionālais fons ir nervozs un impulsīvs, tādēļ svarīgākas tikšanās labāk atlikt uz vakara pusi.

No plkst 18:26 Mēness pāriet mierīgajā un nosvērtajā Vērša zīmē, padarot mūs rāmākus un arī grūtāk iekustināmus. Svarīgāka kļūst ne tik daudz iedvesma un impulss, kā lietas praktiskais iznākums, kas spēj nodrošināt mums arī zināmas ērtības. Lielāku uzmanību pievērsīsim visam skaistajam un harmoniskajam, jo Mēness caur Vērša zīmi lielu nozīmi pievērš arī estētikai. Svarīgs kļūst tas, kas mums pašiem patīk un sagādā baudu.

Dienas pirmajā pusē priekšroku dosim ātri pagatavojamai un ātri apēdamai maltītei, lai gan paši vēlāk to varam nožēlot (kuņģa dedzināšanas dēļ). Vakarpusē jau kļūsim pacietīgāki un dažs labs jau pats stāsies pie plīts, lai pagatavotu ko acīm un sirdij  baudāmu.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!