Pirmdiena, 2.novembris

vezis1Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Vēža zīmē. Ir tukšais laiks, kad jaunus darbus labāk neuzsākt, bet labi padosies ierastie rutīnas darbi un lietas, kas jāpabeidz. Savu uzmanību var prasīt mājas un ģimenes lietas, kā arī kādi nekustamā īpašuma jautājumi. Lielāku uzmanību pievērsīsim savām sajūtām, kā arī labāk pamanīsim citu emocionālos noskaņojumus. Pastiprinās intuīcija, kā arī nepieciešamība pēc drošības, t.i. vietām, kurās jūtamies labi un pasargāti.

No plkst 17:48 Mēness pāriet Lauvas zīmē, lielāku uzmanību pievēršot bērniem un to vajadzībām. Šis ir arī labs laiks, lai saorganizētu romantisku vakaru vai vienkārši jautras izklaides. Labs radošais pacēlums māksliniekiem, mūziķiem un visiem tiem, kuru darba procesā nepieciešama iedvesma. Tomēr īpaši vakarpusē jāpiedomā pie vārdiem un tā veida, kādā pasniedzam informāciju, lai nerastos pārpratumi.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!