Pirmdiena, 16.novembris

mezazis1Visas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē, aicinot uz visu raudzīties vairāk no praktiskās puses. Patiks darbus plānot un pie šiem plāniem pieturēties.  Būsim konservatīvāki, nekā citas dienas un grūti būs pieņemt ko jaunu. Mēness caur Mežāža zīmi apvelta mūs ar pacietību un pieticību, īpaši tas noder secīgā plānu izpildē, kur jāsaglabā mērķa izpratne ilgstošā laika periodā. Diena labvēlīga, lai jautātu padomu speciālistiem un cilvēkiem, kuru viedokli mēs augstu vērtējam, sadarbībai ar valsts iestādēm, ierēdņiem, kā arī sarunām ar priekšniecību. Spēsim novērtēt citu zināšanas.

Ēdienkartē iespējams zināms askētisms, kad jāēd tas, kas ir pareizi, pieņemts vai ieplānots. Laiks labvēlīgs diētas ieturēšanai un ēšanas režīma ievērošanai. Arī uz veikalu vislabāk ir doties ar jau sastādītu iepirkumu sarakstu.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!