Piektdiena, 6.novembris

jaunava2Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, lielāku uzmanību pievēršot ikdienas darbu darīšanai un sadzīves jautājumu risināšanai. Varam ieviest kārtību lietās, kurās jau sen tas bija jāievieš, kaut ko sakopt un satīrīt, izrevidēt un pielabot. Mēness caur Jaunavas zīmi liek mums pamanīt tos sīkumus un nianses, kas jāuzlabo, lai padarītu mūsu ikdienu ērtāku un praktiskāku. Te nevajag taisīt kādu ģenerāltīrīšanu, pietiek ar to, ka sakārtosiet savu darba galdu, skapja atvilknes, vai ieeļļosiet beidzot tās durvis, lai nečīkst 🙂 Diena laba, lai pamanītu un uzlabotu kādas sistēmas vai struktūras darbu kopumā, jo spēsim identificēt vājos posmus, kas traucē veselumam strādāt pilnvērtīgi. Prieku sagādās mūsu četrkājainie draugi. Uzmanīgākiem jābūt uz vakarpusi, kad būsim tā pamatīgi aizrāvušies ar darbiem, uzņēmušies pat pārāk daudz un varam tādēļ kļūt nepacietīgāki un asāki saskarsmē.

Ēdienkartē lielāku uzmanību pievērsīsim veselīgam uzturam, sabalansētai pārtikai, kā arī tās izcelsmei un ekoloģijai. Svarīga būs tīrība un kārtība virtuvē.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!