Piektdiena, 20.novembris

zivis2Visas dienas garumā Mēness pavadīs Zivju zīmē paaugstinot gan mūsu jūtīguma, gan līdzjūtības līmeni. No vienas puses – labi sajutīsim, kur nepieciešama mūsu palīdzība, bet no otras – aiz ārkārtīgi lielās atsaucības mēs varam pārāk identificēties ar svešām problēmām, tādā veidā ielaižot savā enerģijas laukā to, kam tur nebūtu jābūt. Šodienas zvaigznes mums mācīs novilkt robežu starp savu un svešu, ne tāpēc, lai norobežotos, bet gan tāpēc, lai saprastu mēra sajūtu, nepazaudētu paši sevi. Mūsu līdzjūtību var izmantot cilvēki, kas paši itin labi ar visu spēj tikt galā. Labi strādās arī intuīcija, saasinās instinkti, interese par noslēpumaino un ezotērisko. Iespējams. daži sajutīs, ka ar viņiem cenšas manipulēt.

Šodien grūtības var rasties diētas ieturētājiem, jo iespējama palielināta apetīte. Lielāku uzmanību ieteicams pievērst pārtikas ekoloģiskai izcelsmei, jo paaugstinās jūtība pret ķīmisko piesārņojumu.

Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!