Piektdiena, 13.novembris

strelnieksVisas dienas garumā Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē, rosinot mūs iepazīt ko jaunu un paplašināt redzesloku. Var būt vēlēšanās pieteikties kādos kursos, mācību programmās, bet, iespējams, paši meklēsim iespējas dalīties ar citiem savās zināšanās. Interesēs viss jaunais un progresīvais, labprāt ieviesīsim kādus uzlabojumus tur, kur uzskatīsim par nepieciešamu. Tomēr, citu dotos padomus uzklausīsim nelabprāt, tos uztversim pārāk personiski it kā mums būtu norādīts uz kādiem trūkumiem. Lai vai kā, Mēness caur Strēlnieka zīmi piešķir mums pozitīvu skatienu uz dzīvi, un dažkārt traucēt var tieši optimisms pārāk lielās devās. Dēļ tā varam nepamanīt kādas būtiskas detaļas, jo Strēlnieks domā globāli, izvirza mērķus un piešķir domai virzienu uz augšu un uz priekšu. Par sīkumiem lai domā citi. 🙂 Dažiem var rasties spontānas ceļojumu idejas un iespējas.

Arī ēdienkartē gribēsim pamēģināt ko jaunu. Daži, diemžēl, pārvērtēs savas ēšanas spējas un izvēlēsies pārāk lielas porcijas. Arī apetīte šodien būs palielināta, un kā jau pie augoša Mēness, viss “iet labumā”.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!