Otrdiena, 3.novembris

lauvaVisas dienas garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē, liekot mūsu emocionālajam noskaņojumam kļūt demonstratīvam un mazliet pat teatrālam. Gribēsim vairāk kā jebkad pievērst apkārtējo uzmanību sev un “paspīdēt” citu priekšā. Tā kā 14:23 Mēness pāriet pēdējā ceturksnī, mūsu iekšējās sajūtas var var konfliktēt ar to, kas būtu patiesībā jādara un tas var izsaukt iekšēju neapmierinātību un konfliktējošu noskaņojumu. Mums var likties, ka mūs pietiekami nenovērtē, nepamana, mūsu vajadzības netiek pienācīgi izprastas. Tomēr, dēļ lielās aizņemtības pašiem ar savu personību, varam būt nevērīgāki pret apkārtējo centieniem. Labās ziņas ir tā, ka pratīsim novērtēt visu jauno un vajadzības gadījumā ieviest reformas un jauninājumus. Labi spēsim pamanīt nianses un aktualizēsies visas veida projekti un saistībā ar jaunajām tehnoloģijām.

Ēdienkartē izvēlēsimies labi pazīstamus uz zināmus ēdienus. Ja gatavosim paši, tad to, par ko mūs kāds var paslavēt. Bet vislabāk mums garšos tas, kas gatavots ar mīlestību un no visas sirds, jo Lauvas zīme visciešākā veidā mūs mudina uz romantiskām attiecībām un dažādām mīlestība izpausmēm.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!