Otrdiena, 24.novembris

versis2Visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, pievēršot lielāku uzmanību praktiskajiem dzīves labumiem. Svarīgas kļūst mūsu pašu ērtības un darbi tiek darīti tad, ja spējam saskatīt to praktisko jēgu. Vēlēsimies sevi vairāk palutināt, sagādāt sev ko patīkamu. Vieniem tas var būt masāžas vai skaistumkopšanas salona apmeklējums, citiem – kāda jauna apģērba iegāde vai mūzikas koncerts. Palielinās arī intuitīvā uztvere, tādēļ labi zināsim, kurā virzienā ir vērts ieguldīt savas pūles un enerģiju. Šodien arī labi uztversim mācības, varam saņemt vērtīgu padomu, bet varbūt mums pašiem to jautās. Sadarbība ar ārzemēm un ārzemniekiem.

Ēdienkartē izvēlēsimies to, kas mums garšo un sagādā baudu. Mēness caur Vērša zīmi vairāk izvēlas to, ko mēdzam saukt par kārtīgu ēdienu. Arī produktus iepirksim pie jau zināma un labi pārbaudīta pārdevēja, iespējams tirgū.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!