Otrdiena, 17.novembris

udensvirsNo plkst 9:25 Mēness pāries draudzīgajā un kosmopolītiskajā Ūdensvīra zīmē, liekot akcentu uz brīvību, brālību un vienlīdzību. Mēness caur Ūdensvīra zīmi lielāku nozīmi pievērš iekšējam saturam, nevis ārējam izskatam, un tas ne reizi vien ir sevi apliecinājis pie ģēnijiem un nākotnes cilvēkiem, kas esošajā laikmetā uzskatīti drīzāk par jukušiem. Lai vai kā, šajās dienās aktualizējas dažādi sociālie jautājumi un sabiedriskās organizācijas. Cilvēki labprāt tiekas domubiedru grupās un apspriež sabiedriskās aktualitātes. Labi veiksies aktīvas rīcības cilvēkiem, jo būs iespējas savus plānus īstenot dzīvē. Ūdensvīra zīme sava dvēselē ir mazliet revolucionāra., tamdēļ šajās dienās varam veco un savu laiku nokalpojošo aizstāt ar jauno un progresīvo, lai kas tas arī būtu (tehnoloģijas, metodes u.c.). Liela nozīme būs arī draudzībai un mākai sarunāt, iekārtoties. Daži veiks spontānus pirkumus, kas var izrādīties lietderīgi arī ilgtermiņā.

Ēdienkartē varam arī nepamanīt, ko īsti izvēlamies. Var uznākt vēlēšanās eksperimentēt ar ēdienu, sajaucot visdīvainākās kombinācijas, vai arī kā zinātniekam pētīt produktu sastāvu, kalorijas un to attiecības pret vitamīniem vai ogļhidrātiem 🙂

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!