Otrdiena, 10.novembris

skorpionsNo plkst. 6:04 Mēness pāriet Skorpiona zīmē, liekot mums iedziļināties jautājumos, kas mums ir aktuāli. Caur Skorpiona zīmi Mēness liek mums izbaudīt intensīvas, piesātinātas emocijas, liek koncentrēties uz galveno, neatslābt. Saasinās cilvēciskie instinkti, kā arī vēlme ielūkoties slēptās aizkulisēs. Daži kļūs aizdomīgāki, nekā parasti, būs vēlme “lasīt starp rindiņām”. Vairāk pieņemsim izaicinājumus, gribēsim pierādīt sev, ka varam paveikt to vai citu darbu. Gribēsim notestēt savu iespēju robežas, tādēļ dažus tas var mudināt uz neapdomīgu rīcību dēļ vēlmes “ķert adrenalīnu”. Jāatceras, ka Mēness ir tukšs, vecs un sadilis, tādēļ diena vairāk piemērota intelektuālai, nevis fiziskai darbībai. Rīt jau būs Jauns Mēness ar tā augošo enerģiju. Bet šodien vēl varam piedomāt pie tā, no kā gribam atbrīvoties, kam ir jāsamazinās mūsu dzīvē.

Ēdienkartē varam izvēlēties maltīti, kas no sākotnējā izskata ir pārvērsta līdz nepazīšanai (vai nu garšas vai izskata ziņā). Vēlēsimies baudīt ēdienu ar izteiktu, piesātinātu garšu, iespējams, kaut ko no eksotiskās virtuves.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!