Ceturtdiena, 5.novembris

jaunavaVisas dienas garumā Mēness atradīsies Jaunavas zīmē, liekot lielāku uzmanību pievērst tīrībai un kārtībai. Var aktualizēties darbi, kurus nepieciešams iepriekš izplānot, kā arī veselības jautājumi. Tomēr šodien lielāku uzmanību pievērsīsim citu, nevis pašu sniegumam, nepatiks mums ierastā kārtība un pamācības no vecāku cilvēku puses. Iespējami arī dažādi pārpratumi, tādēļ svarīgāko informāciju labāk pārjautāt divreiz. Vislabāk šo dienu izmantot, lai atbrīvotos no visa liekā un veiktu inventarizāciju. Var uzsākt diētu, jo Mēness ir dilstošs un dabiskā veidā pastiprina rezultātu.

Alkohola lietošanai diena ir ārkārtīgi nelabvēlīga. Pastāv saindēšanās risks. Ja nepieciešams lietot kādas zāles, tad iepriekš rūpīgi jāizlasa instrukciju. Pērkot pārtiku, īpašu uzmanību jāpievērš tās derīguma termiņam.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!