Ceturtdiena, 26.novembris

dviniVisas dienas garumā Mēness pavadīs Dvīņu zīmē. Izjutīsim Pilnmēness ietekmi, kas sākās pusnaktī, bet dienas gaitā tā pakāpeniski mazināsies. Mūs interesēs viss jaunais, kļūsim ziņkārīgāki, nekā parasti, tomēr lielajā informācijas daudzumā, kas šodien ir ap mums, varam pazaudēt būtisko. Tā kā diena mūs apveltīs ar visplašāko emociju gammu, tad tikai no mums pašiem atkarīgs tas, kurai noskaņai sekosim. Aktualizēties var kādas darīšanas ar kaimiņiem. Var piezvanīt māsa vai brālis.

Ēdienkartē, ja vien vispār par to atcerēsimies, labāk izvēlēties vieglu, gaisīgu pārtiku. Labāk ēst biežāk, bet mazām porcijām. Kā jau uz Pilnmēnesi, daži izjutīs palielinātu apetīti.

______________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!