Ceturtdiena, 19.novembris

zivisDienas pirmajā daļā Mēness vēl atradīsies Ūdensvīra zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 14:23 Mēness pāries mākslinieciskajā Zivju zīmē, ļaujot mums kļūt jūtīgākiem un labāk uztvert apkārtējo noskaņojumu. Aktualizējas tādi jautājumi kā rūpes, palīdzēšana, ziedošana un labdarība. Mēness caur Zivju zīmi ļauj mums kļūt ne tikai jūtīgākiem, bet arī atsaucīgākiem pret citu vajadzībām. Mākslas profesiju pārstāvjiem pastiprinās iztēle un radošais pacēlums, apciemos Mūza 🙂 Labi strādās iztēle un fantāzija. Tomēr , ja kļūstam pārāk jūtīgi pret apkārt notiekošo, tad Zivju zīme var mudināt uz norobežošanos no šīs skaudrās un nežēlīgās pasaules. Vieni to dara caur meditāciju un pabūšanu vienatnē, kamēr citi aizmirstas caur apreibinošām vielām. Jāatzīst, ka alkohola lietošanai šodien var būt īpaši nevēlamas sekas un to vispār nevajadzētu lietot. Jo vairāk uz vakarpusi, jo atturīgāki kļūsim, un tam par iemeslu var būt arī citu pārāk intensīvās emociju izpausmes, kuras mūs pa dienu ir nogurdinājušas.

Ēdienkartē drīzāk izvēlēsimies ko saldu, iespējams no Austrumu saldumiem, jo Zivju zīmes pakļautībā ir arī bohēmiskas izpriecas un baudas. Varam būt īpaši jūtīgi uz neekoloģisku un ķīmiski apstrādātu pārtiku, tādēļ pievērsīsim uzmanību tās izcelsmei. Derēs viegli, ekoloģiski tīri produkti.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!