Ceturtdiena, 12.novembris

skorpions1Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Skorpiona zīmē. Ir Jaunmēness laiks, kad notikumus vēl tikai plānojam, iztēlojamies, sējam sēklu, tā teikt. Šis laiks labvēlīgs, lai izteiktu jaunas apņemšanās, jo Skorpiona zīme ir saistīta ar gribasspēku un izturību, bet Jaunmēness laiks to lieliski stiprina. Dienas pirmajā pusē zvaigznes mūs īpaši lutinās, jo mūsu enerģija kritīs “auglīgā augsnē”, tātad tie, kas būs aktīvi, spēs daudz ko padarīt. Arī diplomātijas mums pietiks, pratīsim novērtēt situācijas, kā arī sarunāt, saskaņot to, kas jāsaskaņo. Jo tuvāk pēcpusdienai, jo kļūsim nopietnāki, vēsāki. Neatļausimies nekādas emocionālās vaļības, drīzāk gribēsim norobežoties.

No plkst. 17:14 Mēness pāriet optimistiskajā Strēlnieka zīmē. Aktualizējas ceļojumu un redzesloka paplašināšanas tematika, bet tā kā Mēnesim ir savienojums ar ierobežojošo planētu Saturns, tad stingri izvērtēsim šo vajadzību, atlasīsim skaidrus un praktiskus piedāvājumus. Jāatzīst, ka alkoholam šodien ir ārkārtīgi nelabvēlīga diena, pastāv saindēšanās risks. Iepērkot produktus, rūpīgi pārbaudām to derīguma termiņu, kā arī zāles lietojam tikai tā kā norādīts instrukcijā.

Kopumā mūs saistīs eksotiskā virtuve, vēlēsimies izmēģināt ko jaunu, neparastu, interesantu. Ēdienam labprāt pievienosim asas garšvielas.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!