Trešdiena, 7. oktobris

lauvaArī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē, rosinot mūs uz jaunradi un radošu pieeju it visā. Šodien varam atļauties vairāk domāt par sevi, kā izcelties un parādīt sevi no tās labākās puses. Vecākiem var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar bērniem, viņu pulciņiem un citām vajadzībām. Brīvajiem ļaudīm, savukārt, romantisks noskaņojums, iespējas paflirtēt un aicināt uz randiņu. Gribēsies doties tur, kur vairāk spožuma, skatuves un teātra prožektori. Varam rīkot ballītes un apmeklēt citus saviesīgus pasākumus, būs vēlēšanās uzvilkt svētku tērpu, saposties.  Mēness caur Lauvas zīmi ļauj mums kļūt dāsnākiem, cēlākiem, pašiem piedāvāt savu palīdzību tiem, kam tā vajadzīga. Un, protams, ja būsim centušies, sagaidīsim arī atbilstošu novērtējumu. Diena piemērota arī dažādu jauninājumu ieviešanai, varam aktīvāk izmantot modernās tehnoloģijas un internetu, kā arī labi sapratīsim astrologu teikto.

Ēdienkartē galvenais ir visu gatavot ar mīlestību. Ja gribat kādu palutināt, tad pagatavojiet viņa mīļāko ēdienu un pasniedziet to skaistos traukos kā uz svētkiem.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!