Trešdiena, 28.oktobris

versis2Visas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, ļaujot mums vairāk pievērsties dzīves baudīšanai un praktiskajām ērtībām. Papildus uzmanību pievērsīsim tādiem labumiem, kas padara mūsu dzīvi ērtāku. Visā skaistajā meklēsim arī praktisko piesitienu. Tā kā joprojām ir pilnmēness laiks, tad varam apdomāt lietas, no kurām atbrīvoties, tai skaitā no kādiem kaitīgajiem ieradumiem, ne tikai lietām. Tomēr jaunu diētu šodien uzsākt būs grūti, jo Mēness caur Vērša zīmi aicina mūs labi un kārtīgi paēst un izbaudīt katru kumosu. Ja esam noskatījuši kādu lietu, tad šodien varam to iegādāties (pirkumu labāk veikt rīta pusē). Labi uztversim citu padomus, saistīs jauna informācija, laba sadarbība ar ārzemēm. Varam iestāties kādos kursos un paplašināt savu redzesloku. Laba diena, lai satiktu savus draugus un sapulcētos arī lielākā kompānijā, lai kaut ko nosvinētu.

Ēdienam šodien jāsniedz baudu. Ja esam uz diētas, tad jāseko, lai produkti ir labas kvalitātes. Šodien mums nebūs iebildumu pie plīts pavadīt ilgāku laiku, jo pacietības pietiks.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!