Trešdiena, 21.oktobris

udensvirsNo plkst. 4:38 Mēness pāriet brīvību mīlošajā Ūdensvīra zīmē. Varam sajusties nedaudz brīvāk no visādiem piespiedu pienākumiem, kā arī vairāk tikties ar draugiem. Nemīlēsim saistības, bet tieksimies vairāk pēc tādas saskarsmes, kas balstīta uz brīvprātības principiem. Varam uzņemties papildus kādus sabiedriskos pienākumus vai pieteikties kādā kolektīvā, pulciņā, grupā. Spēsim labi saprasties ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, kā arī priekšniecību. Var būt kārtojami kādi jautājumi valsts iestādēs, darbs ar dokumentiem. Šodien labi uztversim citu teikto, kā arī paši spēsim viegli un precīzi formulēt savas domas.

Ēdienkartē varam pieiet gluži zinātniski produktu izvēlē, skaitot kalorijas un, pievēršot uzmanību e-vielām. Tie, kas ietur kādu diētu, spēs labi pieturēties pie plāna.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!