Svētdiena, 4.oktobris

vezisVisas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, liekot akcentu uz ģimenes un mājas lietām. Kā jau pie dilstoša Mēness ūdens stihijas zīmē, diena piemērota dažādiem mazgāšanas un tīrīšanas darbiem, piem., veļa labāk izmazgājas un ilgāk saglabā svaigumu. Varam risināt kādus jautājumus saistībā ar dzimtu, kā arī nekustamo īpašumu. Kā jau uz Mēness fāžu maiņu (sākas pēdējais ceturksnis), dažiem var būt sajūta, ka tas ko vēlamies darīt neiet kopā ar to, kas patiesībā būtu jādara (iekšējās sajūtas ar ārējiem apstākļiem). Tomēr, kopumā diena būs laba gan sportiskām aktivitātēm, gan mierīgai svētdienas atpūtai mājās.

Ēdienkartē gribēsim redzēt to, pie kā esam pieraduši un nevēlēsimies eksperimentēt. Diena piemērota, lai gatavotu paši un tādā veidā izrādītu savas rūpes un pieķeršanos.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!